karabco - کاراب صنعت آسیا
درباره ما

کاراب صنعت آسیا

مشاوره، طراحی، ساخت، راه اندازی و نگهداری انواع بوستر پمپ و خطوط تحت فشار

این مجموعه به منظور جلب رضایت متقاضیان محترم،تمامی محصولات خود را مجهز به برترین کیفیت و خدمات نموده و در این زمینه دستور العمل های سیستم مدیریت کیفیت را، براساس الزامات ISO 9001:2008 سازمان AGR سوئد، فرا روی خود نهاده است.

 

اهداف ما

- بهره وری از جدیدترین دستاوردهای علمی روز دنیا
- تولید و طراحی بر اساس بالاترین راندمان کاری و صرف کمترین میزان انرژی
- در نظر گرفتن معیار ها و استانداردهای درخواستی جامعه مهندسی کشور
- استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه جهت تولید انواع محصولات
- تلاش در جلب خواسته های معقول و متعارف مصرف کنندگان
- ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش
- بالاترین میزان ضمانت برای جزء به جزء قطعات

karabco - کاراب صنعت آسیا

شرکت کاراب صنعت آسیا با سابقه درخشان و طولانی در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های پمپاژ، بویژه بوسترپمپ های آب رسانی، آتش نشانی، آبیاری و تغذیه، همچنین با داشتن کادری متخصص و کارآمد، در طی چند دهه گذشته نقش موثری را در پروژه های ساختمانی، صنعتی و کشاورزی کشور ایفا کرده است.
دستیابی به این مهم به واسطه طراحی، ساخت و نگهداری انواع سیستم های پمپاژ، به ویژه تولید بوسترپمپ های دورمتغیر و دورثابت، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نیز ایجاد و تجهیز واحدهای تاسیسات مرکزی، موتورخانه های صنعتی و همچنین ارائه خدمات مطلوب و سریع در بخش خدمات پس از فروش، صورت پذیرفته است.
این مجموعه به منظور جلب رضایت متقاضیان محترم،تمامی محصولات خود را مجهز به برترین کیفیت و خدمات نموده و در این زمینه دستور العمل های سیستم مدیریت کیفیت را، براساس الزامات ISO 9001:2008 سازمان AGR سوئد، فرا روی خود نهاده است.
شرکت کاراب صنعت آسیا بابهره گیری از دانش، تجربه و همت والا مجموعه ای را گردآورده تا به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ مهندسی کشور، افتخار و امکان خدمت گذاری در زمینه های وسیع مهندسی و فنی را دارا باشد.

طراحی به ظاهر شیک

درباره فروشگاه آنلاین ما

در این راستا موارد زیر همواره سرلوحه کار و مد نظر کلیه افراد این خانواده بزرگ قرار دارد:
- بهره وری از جدیدترین دستاوردهای علمی روز دنیا
- تولید و طراحی بر اساس بالاترین راندمان کاری و صرف کمترین میزان انرژی
- در نظر گرفتن معیار ها و استانداردهای درخواستی جامعه مهندسی کشور
- استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه جهت تولید انواع محصولات
- تلاش در جلب خواسته های معقول و متعارف مصرف کنندگان
- ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش
- بالاترین میزان ضمانت برای جزء به جزء قطعات

کلماتی در مورد ما

تیم ما

بهره وری از جدیدترین دستاوردهای علمی روز دنیا

پخش ویدیو

تاریخچه و حقایق شرکت ما

شرکت کاراب صنعت آسیا بابهره گیری از دانش، تجربه و همت والا مجموعه ای را گردآورده تا به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ مهندسی کشور، افتخار و امکان خدمت گذاری در زمینه های وسیع مهندسی و فنی را دارا باشد.

پخش ویدیو

طراحی & نمایش فرآیند توسعه

  • مشاوره، طراحی، ساخت، راه اندازی و نگهداری انواع بوستر پمپ و خطوط تحت فشار
  • نماینده فروش محصولات پمپیران و نوید موتور
  • نماینده فروش لرزه گیرها و تنشگیرهای ارتعاشات صنعتی

زمینه های فعالیت شرکت کاراب صنعت آسیا

شرکت کاراب صنعت آسیا ، تنها شرکت دارنده استاندارد ISO 9001:2008 از سازمان معتبر استاندارد AGR کشور سوئد می باشد و این توفیق را مرهون الطاف الهی و حمایت های معنوی، فکری و فنی گروه کثیری از استادهای گرانقدردانشگاهی،جامعه مهندسین مشاور کشور، کارفرمایان، مجریان و پیمانکاران باتجربه می داند که با ژرف اندیشی، تیزبینی و دلسوزی قابل تقدیری این واحد را مورد لطف خود قرار داده و اسباب سرافرازی این واحد را فراهم نموده اند.

هدف خانواده بزرگ کاراب صنعت آسیا از دریافت این استاندارد، ضمن حفظ و ارتقاء کیفیت تولیدات خود، حصول حداکثری و جلب رضایت کامل خریداران و کاربران محصولات این شرکت می باشد.

لازم به ذکر است که برای رسیدن به اهداف فوق، شرکت در کنار تولید انواع بوسترپمپ، به طراحی و سایزینگ انواع الکتروپمپ ها، جهت مصارف گوناگون از جمله ساختمانی، صنعتی و کشاورزی نیز مبادرت ورزیده و برای جلب رضایت کلیه کاربران با هر نوع سلیقه، اقدام به دریافت نمایندگی های داخلی و خارجی نموده است تا تمامی پروژه ها با هر سطح تعریف شده از کیفیت و بودجه بتوانند از محصولات استاندارد و خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

لذا در این راستا، اهم فعالیت ها و خدمات این شرکت را به شرح زیر به استحضار می رساند:
طراحی و ساخت انواع ایستگاه های پمپاژ و بوسترپمپ های آب رسانی، آتش نشانی، آبیاری، تغذیه و ...
طراحی و ساخت انواع الکتروپمپ های زمینی و خطی جهت مصارف گوناگون از جمله، تهویه مطبوع، گرمایش و سرمایش
طراحی و ساخت انواع الکتروپمپ های تخصصی جهت اطفاء حریق در کشتی ها
طراحی و ساخت انواع تابلوبرق های قدرت و فرمان تمام اتوماتیک با قابلیت اتصال به BMS
تهیه و تامین انواع دیزل ژنراتور و دیزل پمپ های داخلی و خارجی
طراحی و ساخت انواع پمپ های خاص جهت جابجائی مواد شیمیائی، غذایی و دارویی
تامین و سایزینگ انواع الکتروپمپ و الکتروموتور های معتبر داخلی و خارجی
تولید دستگاه های آب شیرین کن RO

همچنین شرکت،نمایندهءرسمی و توزیع کننده محصولات متنوعی می باشد که بخشی از آن ها عبارتند از:
- منابع تحت فشار دیافراگمی مارک GWS ساخت کشور آمریکا
- منابع تحت فشار دیافراگمی و بلدر تانک های مارک REFLEX ساخت کشور آلمان
- کلیه محصولات شرکت موتوژن تبریز شامل انواع الکتروموتورها
- کلیه محصولات شرکت پمپیران شامل انواع پمپ های زمینی، فشارقوی و الکتروشناورها
- کلیه محصولات شرکت ارتعاشات صنعتی ایران شامل لرزه گیرهای لاستیکی و تنش گیرهای فلزی
- و نمایندگی ها و عاملیت های گوناگون مرتبط دیگر

 

معرفی و شرح فعالیت واحدهای مختلف شرکت کاراب صنعت آسیا

در شرکت کاراب صنعت آسیا ،شش واحد کاری مستقل و مجزا مشغول به فعالیت می باشند. این واحدها و اهم فعالیت آنها عبارتند از:

1- واحد بازرگانی :

این واحد در دفتر نمایشگاه شرکت واقع در خیابان سعدی جنوبی بوده و به امر سفارش کالا، ترخیص کالا از گمرک، خرید اقلام مورد نیاز، استعلام قیمت پروژه ها و پیگیري پروژه ها می پردازد.

2- واحد فروش :

واحد فروش این شرکت در خیابان الوند مستقر بوده و شامل سه بخش کلی زیر می باشد:
2-1- مدیریت فروش :

این بخش به سیاست گذاری های کلان شرکت از جمله مکان تولید و توزیع محصولات، اعطای تسهیلات ویژه جهت پروژه های خاص، رصد میزان رضایتمندی خریداران و محاسبه و قیمت گذاری نهایی محصولات می پردازد. نیز درصورت نیاز، این بخش جهت تسهیل فرآیند فروش، به امر تعامل و تبادل نظر با مدیران ارشد پروژه ها مبادرت می ورزد.


2-2- کارشناسی فروش :

این بخش با دارا بودن تجربه کافی و شناخت علمی و عملی از محصولات داخلی و خارجی و با توجه به نیاز روز پروژه ها، اقدام به طراحی و سایزینگ دستگاه های مورد درخواست در حداقل زمان و بصورت کاملا تخصصی و علمی و با لحاظ بالاترین راندمان نموده و سپس در ادامه، ضمن جلسات متعدد با کارشناسان و مشاورین محترم پروژه، به ارائه اطلاعات فنی و تخصصی پرداخته و

با رویکرد تعامل، به دریافت نقطه نظرات مخاطبین می پردازد. همچنین درصورت نیاز و یا صلاحدید کارفرمایان محترم، نسبت به اعمال تغییرات مورد لزوم اقدام نموده و ضمن تقدیم مقایسه فنی و اقتصادی پیشنهادات مختلف، با ایجاد آرامش، به متقاضیان گرامی کمک می کند تا باآگاهی و اطمینان کامل، به انتخاب دستگاه های مورد نیاز خود اقدام نمایند.


3- واحد تحقیق و توسعه (R&D ) :

بخش تحقیق و توسعه شرکت کاراب صنعت آسیا با سابقه و تجربه بالای خود، در زمینه تاسیسات مرکزی و به ویژه سیستم های پمپاژ شامل انواع بوسترپمپ و الکتروپمپ ها، همواره با تکیه بر دانش مهندسان همراه، سعی بر به روز کردن دانش و محصولات خود داشته و همواره بر این باور است که خدمات و محصولات خود را، در بستری سالم و رقابتی، پیشتاز و جلوتر از بقیه همکاران ببیند. لذا با این نوع نگرش وظایف خود را به شرح زیر تعریف کرده است:
1- کسب دانش روز دنیا در فرآیند تولید و فروش محصولات
2- ارتباط مستقیم با دیگر مراکز تحقیق و توسعه، اعم از دانشگاه ها و شرکت های داخلی و خارجی
3- ارائه روش هایی به منظور افزایش کیفیت و سرعت کار تولید، کوتاه نمودن فرایند فروش و مطلوب ترین نحوه پاسخگویی به متقاضیان
4- کسب دانش فنی در مورد دیگر محصولات مورد مصرف در بخش تاسیسات مرکزی از جمله الکتروپمپ ها، الکتروموتورها، دیزل ژنراتورها، هواسازها، فن کویل ها و محصولات مرتبط دیگر برندهای معتبر دنیا
5- کسب دانش فنی در خصوص بوستر پمپ های دیگر برندهای برتر دنیا
6- شناسایی تکنولوژي و نقاط قوت دیگر فعالان این رشته و در صورت صلاحدید، بکارگیری آن در امر تولید بهتر و بهبود خدمات رسانی شایسته تر

4- واحد آموزش :

به دلیل نوع نگرش مدیران ارشد مجموعه، واحد آموزش از ابتدای تاسیس شرکت دارای اهمیت ویژه و جایگاهی خاص بوده است. این واحد ضمن تحقیق، با توجه به اهداف شرکت و نیازهای کارکنان و پرسنل خود، اقدام به آموزش و برگزاری دوره هایی نموده که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- آموزش مستمر و تکمیلی برای تمامی کارکنان، در زمینه هاي فنی- تخصصی و فرهنگی – اجتماعی، جهت نیل به سطح فکری و علمی بالاتر
2- آموزش پرسنل مرتبط، در زمینه هاي مهندسی و اجرا، جهت بالا بردن کیفیت و کمیت تولیدات
3- آموزش دائم کلیه پرسنل در زمینه سیستم های هوشمند و روش های نوین، به منظور پیاده سازي صحیح نظام تضمین کیفیت بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی

5- واحد انبار :

نیازهای متعدد و متنوع پروژه ها و نوسانات احتمالی قیمت ها، واحد انبار را بر آن داشته تا با ایجاد یک سیستم کارآمد، جهت انبارش، نگهداری و تحویل به موقع و سریع اقلام و ملزومات مورد نیاز، به پشتوانه محکم و قابل اطمینانی برای واحدهای فروش و خدمات پس از فروش درآید.


از دیگر وظایفی که واحد انبار برای خود تعریف کرده می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- ثبت مشخصات و ویژگی های دقیق اقلام وارد شده به انبار
- کنترل کیفی کالاهاي وارد شده به انبار و تطابق آن با استانداردهای مورد نظر شرکت
- دقت در نگهداری واختصاص محل های مناسب جهت هر دسته از اقلام
- ایجاد یک سیستم کار آمد به منظور تحویل و ترخیص اقلام بدون اتلاف وقت
- ابلاغ لیست اقلامی که مقدارآنها به نقطه سفارش رسیده
این واحد نیز می کوشد تا با عملکرد صحیح و سریع خود، نقش موثری در جلب رضایت مشتری و خدمات رسانی شایسته، ایفا نماید.

6-واحد خدمات پس از فروش و ضمانت :

پرسنل این بخش با داشتن مهارت و تسلط کافی فنی و عملی، هم چنین اطلاع از جزئیات خدمات درخواستی ازجانب مجموعه های طرف قرارداد، در زمینه نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات دستگاه های ارائه شده توسط شرکت، اقدامات لازم را به عمل می آورند. نیز درصورت درخواست نیاز از طرف واحدهای ذیربط، به پوشش و رفع مشکلات احتمالی پروژه ها و مراجعین خود مبادرت می ورزد.
این بخش با پشتیبانی گسترده و سرعت بالا می کوشد تا متقاضی خود را در اولین فرصت و با بالاترین کیفیت و با شایسته ترین صورت، از خدمات مورد درخواست بهره مند نماید.
این واحد همواره سعی نموده است که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد تا ضمن حصول رضایت حداکثری، خود را هرچه بیشتر به استانداردهای تعریف شده توسط جامعه مهندسی نزدیک نماید. واحد خدمات پس از فروش پس از انجام هر قسمت از وظایف خود، گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته، برای ثبت در پرونده فنی مجموعه متقاضی، به واحد مربوطه ارائه می نماید.
محصولات تولید شده توسط این شرکت، به دلیل برخورداری از استانداردهای ملی و بین المللی و هم چنین بهره گیری از بهترین مواد اولیه، دارای ضمانت جزء به جزء قطعات و حداقل 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.